Wielkość czcionki: |
Kontrast strony:

Żłobek Przemko

 

W sercu poznańskich Rataj, na osiedlu Rzeczypospolitej, znajduje się kolorowy budynek, do którego dzieci przychodzą z radością, by we wspólnym gronie bawić się i poznawać świat. To nasz Żłobek – “Przemko”. To tu każdego dnia dbamy, aby Państwa dzieci otrzymywały najlepsze warunki do zaspokajania niepohamowanej dziecięcej ciekawości. Doskonale wiemy, że maluchy uczą się przez doświadczenie – tworzenie, dotykanie i oglądanie – przede wszystkim poprzez zabawę.

 

Pracujemy w atmosferze życzliwości i szacunku, rozumiemy emocje i indywidualne potrzeby dzieci. W ten sposób tworzymy naszym podopiecznym przyjazne i bezpieczne środowisko, wspierające rozwój intelektualny, społeczny, emocjonalny, twórczy i fizyczny. Zawsze kładziemy nacisk na dobre praktyki higieniczne. Równie istotne jest dla nas świadome żywienie dzieci i kształtowanie dobrych nawyków żywieniowych.

 

Przede wszystkim jednak staramy się zawsze obdarzać dzieci tym co dla nich najważniejsze i najcenniejsze – uśmiechem i miłością.

 

Działamy zgodnie z najnowszymi wytycznymi w dziedzinie opieki nad dziećmi i nieustannie się rozwijamy. W zabawach i nauce zawsze staramy się uwzględniać potrzeby dziecka, jego emocje i rozwijać indywidualizm. Doradzamy także rodzicom w zakresie dobrych praktyk opiekuńczych oraz żywieniowych.

 

Prężnie współpracujemy ze środowiskiem lokalnym, zapraszamy do współpracy rodziców, angażujemy również Radę Osiedla Rataje, dzięki czemu możemy poszczycić się nowoczesnym, atestowanym wyposażeniem placówki.